با احترام
به استحضار می رساند، موسسه ی حمایتی “کودکان سرزمین من” با مجوز رسمی به شماره ی ۹۳۴/۲۶۲۹/۷۱۷ از سازمان بهزیستی کشور با هدف حمایت از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست از سال ۱۳۹۱ تا کنون توانسته است تعداد ۱۱ کودک که در محیط های پرخطر، تهدید و تجاوز به سر می بردند را تحت حمایت خود قرار دهد.
هم اینک این موسسه توانسته است با حمایت شما همراهان گرامی شرایط مناسبی برای زندگی و تحصیل کودکان عضو خود را بوجود آورد.
بدیهی است حضور مستمر و حمایت های شما عزیزان اقدامی موثر است در جهت کاهش آسیب، افزایش توانمندی های فردی، ایجاد انگیزه و تغییر مسیر زندگی کودکانی که از حمایت خانواده و دولت محروم بودند و مورد آزار، اذیت و سوء استفاده قرار می گرفتند.
با توجه به شرایط فعلی خانه ی کودکان ( ۲ واحد مجزا در یک واحد اپارتمان)؛ سازمان بهزیستی کشور بر اساس ضوابط و شرایط موسسات نگهداری کودکان، این موسسه را ملزم نموده است تا در اسرع وقت نسبت به جداسازی منزل دختران و پسران اقدام لازم را به عمل آورد.
این اقدام از چند جهت حائز اهمیت است:
۱٫دریافت مجوز نهایی از سازمان بهزیستی جهت نگهداری و مراقبت از دختران و پسران عضو مجموعه به تفکیک جنسیت.
۲٫ پس از دریافت مجوز نهایی نگهداری، موسسه اقدامات لازم را در خصوص دریافت شناسنامه برای کودکان عضو از طریق اداره ی سرپرستی به عمل خواهد آمد.
۳٫ دریافت شناسنامه تا قبل از شهریور ماه ۱۳۹۵ امکان حضور کودکان فاقد شناسنامه را در سیستم رسمی آموزشی کشور فراهم خواهد آورد و کودک از حق تحصیل محروم نمی گردد.
۴٫ با تفکیک مراکز، امکان حضور کودکان خارج از حمایت موسسه (دختر و پسر) برای این سازمان حمایتی فراهم خواهد آمد و کودکان بیشتری از خدمات موسسه بهره مند می گردند..
چنانچه به زودی قادر به تهیه ی پول جهت رهن خانه ی دخترانمان نگردیم؛ آرزوهای کودکی شان بر باد خواهد رفت و دیوار اعتمادشان فرومی ریزد.
یاری مان دهید.

به منظور تأمین هزینه ی رهن منزل دخترانِ این مجموعه، موسسه اقدام به افتتاح حساب نزد بانک پاسارگاد نموده است. از همیاران و عزیزانی که تمایل دارند در این خصوص ما را یاری نماییند درخواست می شود وجوه اهدایی خود را به شماره حساب کوتاه مدت اعلام شده واریز نمایند.

شماره ی حساب:  بانک پاسارگاد  ۱-۱۲۶۶۹۲۹۰-۸۱۰۰-۳۲۰

شماره ی شبا: ۴۵۰۵۷۰۰۳۲۰۸۱۰۱۲۶۶۹۲۹۰۱۰۱